Fundacja Czarna Owca Pana Kota

Fundacja Czarna Owca Pana Kota. Ratujemy – Edukujemy – Inspirujemy.

Dzięki Twojemu 1,5% będziemy mogli to robić jeszcze skuteczniej!

Dlaczego 1,5% na Owcę?

Już od ponad dekady zmieniamy los zwierząt na lepsze – pomagając im zarówno bezpośrednio, jak i działając na rzecz szerszej – systemowej zmiany. Uratowaliśmy życie blisko 700 zwierzętom, wydaliśmy 5 książek i prowadzimy działania edukacyjne oraz monitorujemy realizację zapisów prawnych dotyczących zwierząt. Zawsze angażujemy się na 100% naszych możliwości. Nie robimy wyjątków – wszystkie zwierzęta są dla nas tak samo ważne i godne szacunku. Wyróżnia nas to, że jesteśmy jedną z nielicznych organizacji w Polsce pomagających również ptakom. Działamy wielotorowo dla zwierząt! Od podstawowej pomocy, po tę długofalową.

Przekazując nam 1,5  procent masz pewność, że Twoje pieniądze trafiają do organizacji, która nie tylko jest efektywna i skuteczna, ale również szanuje wszystkie zwierzęta.

Dowiedz się jak przekazać 1,5 proc podatku

Co zrobiliśmy za pieniądze z 1,5% w ubiegłych latach?

Fundusze zebrane z 1,5% w całości przeznaczaliśmy na ratowanie życia i opiekę nad zwierzętami – dzięki nim mogliśmy opłacić faktury za leczenie zwierząt, leki, karmę i środki medyczne. Na przestrzeni 3 ostatnich lat za pieniądze z 1,5% i darowizn uratowaliśmy, leczyliśmy i rehabilitowaliśmy 223 zwierzęta!
Poznaj historie naszych podopiecznych

Na co przeznaczymy Twój 1,5%?

Przez lata pomagaliśmy bezpośrednio zwierzętom – codziennie ratując ich życie. Teraz planujemy zmienić formułę działania. Dzięki pieniądzom z 1,5% chcemy stworzyć w pełni profesjonalne stacjonarne miejsce, w którym każde zwierzę, które będzie tego potrzebować otrzyma pomoc. Zebrane środki przeznaczymy na budowę infrastruktury dla zwierząt, które nie mogą wrócić na wolność (kojce, woliery, sprzęt ratujący życie, itp.).

Dzięki twojemu 1,5% będziemy mogli stworzyć miejsce, które jest marzeniem każdego, kto chce pomagać zwierzętom. Pomożesz nam je zbudować?

Jak przekazać 1,5% dla Owcy?

Wpisz, w formularzu podatkowym PIT w rubryce „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego” nr KRS naszej Fundacji: 0000325626 lub wypełnij bezpłatnie deklarację PIT online i przekaż nam swój 1,5%

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Jak możesz nam jeszcze pomóc?

Pobierz grafikę i ustaw jako tło na swoim profilu na FB – w ten sposób też nam pomagasz!

Zrobiliśmy dużo dla zwierząt. Możemy zrobić jeszcze więcej, ale potrzebujemy do tego Twojego 1,5%!

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Do przekazania 1,5% procenta Owcy zachęca portal Medsowa

Log Medsowa