Patronat Owcy nad książką Shauna Tana!

Z ogromną radością objęliśmy swoim patronatem/matronatem książkę Shauna Tana “Opowieści z Głębi Miasta“, wydaną przez Kulturę Gniewu! To bez wątpienia najpiękniejsza książka wydana tego roku w Polsce – nie możecie jej przegapić!

To historie, w których świat stworzony przez ludzi spotyka się w zaskakujący sposób ze światem zwierząt a relacje człowieka z innymi stworzeniami przestają być oczywiste.

Orzeł polujący w hali odlotów, niedźwiedzie na sali rozpraw sądowych, inwazja motyli w centrum biznesowym wielkiej metropolii, członkowie zarządu międzynarodowej korporacji zamienieni w żaby, lisy wędrujące nocą po naszych domach i wiele innych zwierząt umieszczonych przez autora w miejscach zarezerwowanych dla ludzi. Co jest przyczyną tych anomalii?

Najnowsza książka Shauna Tana, autora m.in. „Przybysza”, „Zguby” czy „Opowieści z najdalszych przedmieść” to dwadzieścia pięć opowiadań, które skłaniają do przemyśleń nad relacją człowieka z innymi stworzeniami, które odsunięte na margines ludzkiego życia domagają się naszej uwagi.

Ilustracje do tego zbioru zostały wykonane przez autora w tradycyjnej technice malarskiej.

Śledźcie naszego Facebooka – będziemy mieć dla Was konkursy, w których nagrodą będzie książka Shauna Tana “Opowieści z Głębi Miasta”.

Poprzedni post

Następny post

Wesprzyj Owcę!

Wspierając nas sprawiasz, że historie zwierząt kończą się szczęśliwie.