Żegnamy się z Krakowem

Po 7 latach działalności w Krakowie zdecydowaliśmy się przenieść Fundację na Dolny Śląsk. Chcemy się skupić na stworzeniu miejsca – domu dla ptaków, które nigdy nie powrócą na wolność.  Wiele z ptaków, które w czasie ostatnich kilku lat trafiło do Fundacji  jest trwale chorych i pokiereszowanych, a nie ma bezpiecznego miejsca, w którym moglibyśmy je umieścić, więc postanowiliśmy stworzyć takie miejsce sami.

Dziękujemy wszystkim osobom, które w ciągu tych 7 lat wspierały nas i pomagały, mamy nadzieje, że dalej będziecie to robić i dzięki Waszej pomocy uda nam się wspólnymi silami stworzyć sanktuarium.

Prosimy o regularne wspieranie Fundacji, tylko wtedy uda nam się osiągnąć cel, jakim jest stworzenie bezpiecznego miejsca dla zwierząt  i utrzymanie go. Można nas wspierać przez:

1. ustawienie stałego polecenia przelewu

Fundacja Czarna Owca Pana Kota
ul. Na Szaniec 23/36
31–559 Kraków

Nr konta
PKO BP Oddział 1 w Krakowie
89 1020 2892 0000 5102 0376 0949

SWIFT: BPKOPLPW
IBAN: PL89102028920000510203760949

Tytułem:„darowizna na cele statutowe”

2. DotPaya, PayPala: https://czarnaowca.org/wspieram/

3. bardzo ważne jest też wsparcie 1% – to już niebawem!

Pamiętajcie numer KRS Owcy: 0000325626.

Jeśli znajdziecie potrzebującego pomocy ptaka w Krakowie możecie w tym momencie zwrócić się o pomoc do lecznic: Vetika, ul. Lipska 49 (http://www.vetika.com.pl/) i Abwet, ul. Jerzmanowskiego 32b (http://abwet.pl/) – uzyskacie tam fachową pomoc! Fundacja nie ma już w Krakowie lokalu ani możliwości logistycznych, by pomóc takiemu zwierzęciu.

Opracowaliśmy dla Was również praktyczny przewodnik, jak zająć się ptakiem. Wciąż będziemy dzielić się wiedzą – w razie pytań dotyczących ratowania zwierząt będziemy dla dostępni pod adresem e-mailowym: fundacja@czarnaowca.org i na FB – poprzez wiadomość prywatną.

Los zwierząt jest w Waszych rękach!

Fundacja Czarna Owca Pana Kota

Czarna Owca Pana Kota żegna się z Krakowem

Poprzedni post

Następny post

Wesprzyj Owcę!

Wspierając nas sprawiasz, że historie zwierząt kończą się szczęśliwie.